2.213

Re: Forum Rinoplastie - Despre rinoplastie si septoplastie

ioana20 a scris:

buna,vreau sa ma operez la nas am o deviatie de sept si nasul foarte stramb si as vrea sa va intreb ca eu sufar de atacuri de panica mai ales cand vad ca raman fara aer si imi este teama sa nu fac urat dupa operatie.s-a operat cineva care este in situatia mea?

si eu am mai facut atacuri de panica ,acum depinde de situatie dar dupa operatie m-am simtit bine nu am facut nimic chiar daca nu am respirat bine pe nas si am respirat mai mult pe gura.Ai curaj ca o sa fie bine o sa treaca repede ai sa vezi.

2.214

Buna !Am cateva intrebari pentru cei care s-au operat la dr.Baker....poti ,sa platesti si in lei ..operatia,cum i-ati dat banii,a fost facut un contract ceva ...????Multumesc !!!

2.215

Eu-je a scris:

Buna !Am cateva intrebari pentru cei care s-au operat la dr.Baker....poti ,sa platesti si in lei ..operatia,cum i-ati dat banii,a fost facut un contract ceva ...????Multumesc !!!

buna,eu am platit in lei si mi-a dat factura si bon fiscal pe toata suma pe care am platit-o si s-a facut si un contract ,ceea ce mi se pare normal.

2.216

Teo....multumesc mult ! Da ,asa este normal .